text gambar text gambar
Πλοήγηση

Νέος Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας της Γραμματείας Οργανωτικού των Ανεξαρτήτων Ελλήνων ο Πέτρος Γώγος

text gambar text gambar text gambar
ΟΡΙΣΜΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΩΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΩΝ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΥ ΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

Με κοινή απόφαση του Αντιπροέδρου Παναγιώτη Σγουρίδη και του Γραμματέα Ευθυμίου Δρόσου και έγκριση της Εκτελεστικής Επιτροπής του Κινήματος ορίζονται οι εξής Γραμματείς και Αναπληρωτές Γραμματείς:

Οικονομίας και Ανάπτυξης

Γραμματέας: Γιώργος Δαλιάνης

Αναπληρωτές: Χριστίνα Λασπά, Βίκτωρ Πολίτης, Παναγιώτης Αντωνόπουλος

Διοικητικής Ανασυγκρότησης

Γραμματέας: Ευτυχία Μπάρκουλα

Αναπληρωτές: Νεκτάριος Μουμουτζής, Εύα Σιδερά

Προσφυγικού και Μεταναστευτικής Πολιτικής

Γραμματέας: Αντώνης Καμπουράκης

Αναπληρωτής: Γιώργος Τσακίρης

Μεταφορών και Υποδομών

Γραμματέας: Ανδρέας Αρναούτης

Αναπληρωτές: Δημήτρης Κιούσης, Ευαγγελία Κοντού
Τοπικής Αυτοδιοίκησης

Αναπληρωτές: Χριστόφορος Δανάκος, Χρήστος Άνθης, Νίκος Μακρίδης, Μανώλης Αρμενάκας, Νίκος Αμανατίδης

Συνδικαλισμού

Αναπληρωτές: Νίκος Πελεγίνης, Δημήτρης Τούντας, Θανάσης Τζιάτζιος

Εσωτερικών

Αναπληρωτής: Κωνσταντίνος Αθανασούδης

Οικονομικών

Αναπληρωτής: Δημήτρης Χειμώνας

Υγείας

Αναπληρωτές: Μανώλης Αλιφιεράκης, Γιώργος Ζαραφωνίτης, Μελέτης Μέμεζας

Αγροτικής Ανάπτυξης

Αναπληρωτές: Μιχάλης Καραβέλας, Νίκος Κατσαμπέρης

Ναυτιλίας

Αναπληρωτές: Νίκος Γεωργατζόγλου, Νίκος Μούγιος, Παναγιώτης Πετρολέκας

Ενέργειας & Περιβάλλοντος

Αναπληρωτής: Γιάννης Παπαδημητρίου

Εξωτερικών

Αναπληρωτής: Κατερίνα Βαμβακούση

Πολιτισμού & Αθλητισμού

Αναπληρωτής: Ίρις-Σπυριδούλα Νίκου

Νησιωτικής Πολιτικής

Αναπληρωτής: Νεκτάριος Μεταξάκης

Αλληλεγγύης και Εθελοντικών Δράσεων

Αναπληρωτές: Χρήστος Τεντζεράκης, Αφροδίτη Λαϊνάκου, Άντζελα Πρωτοψάλτη, Γιώργος Παλαπουγιούκ

Γυναικών

Αναπληρωτής: Ευαγγελία Γεωργούλα

Ορίζονται, επίσης, ως Περιφερειάρχες της Γραμματεία Οργανωτικού οι εξής:

Αν. Μακεδονίας - Θράκης: Ανδρέας Καραγιώργης

Κεντρικής Μακεδονίας: Παναγιώτης Μυλωνάς

Δυτικής Μακεδονίας: Πέτρος Γώγος

Ηπείρου και Ιονίων Νήσων: Γιάννης Ζήκος

Δυτικής Ελλάδας: Μάκης Γκοργκόλης

Πελοποννήσου: Κατερίνα Μπόμπου

Επίσης, ορίζονται Τομεάρχες για το Λεκανοπέδιο Αττικής οι εξής:

Κεντρικός Τομέας Αθηνών: Φώτης Πεχλιβανίδης

Βόρειος Τομέας Αθηνών: Κώστας Μανωλάς

Νότιος Τομέας Αθηνών: Ελένη Παπαδοπούλου

Δυτικός Τομέας Αθηνών: Θανάσης Καρελιώτης

Α’ Πειραιά και Νήσων - Β’ Πειραιά: Ιωακείμ Παπάκης

Δυτική Αττική: Σπύρος Σαββίδης

Ανατολική Αττική: Δημήτρης Καραγεωργίου, Κώστας Σιούτης, Σταύρος Ανδρέου

Προσεχώς, θα συμπληρωθούν και οι άλλες Γραμματείες, καθώς και οι υπόλοιποι Περιφερειάρχες της Γραμματείας Οργανωτικού.

Αποκτήστε δωρεάν ενημερώσεις στο Inbox σας!

Post a comment:

ΠΡΟΟΔΟΣ MARKET ΣΤΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟ

E.ΜΑΤΚΑΡΗ-ΚΑΛΕΝΤΖΗ&ΣΙΑ ΟΕ Μεγάλου Αλεξάνδρου 34, Αμύνταιο, 53200, Φλωρινας Τηλ. 2386022856 ------ "ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ". Τιμές ΣΟΚ.....Οι τιμές ισχύουν (από 10/8/2017 μέχρι 26/8/2017 ).

Επικοινωνήστε μαζί μας